^Do góry
Get Adobe Flash player

Rycerze Niepokalanej

I Komunia Święta

Terminy PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ W 2018r.

20 maja 2018r.
klasy III A, B, F, H, K,

Krzyż, Gutowiec, Malachin

27 maja 2018r.
klasy III C, D, E, G, I, J

Pozostałe dzieci

Kalendarz

Grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Szukaj

Logowanie

III NIEDZIELA ZWYKŁA - 22 stycznia 2017r.

1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na budujące się kościoły.
2. W tym tygodniu wspominamy w kalendarzu liturgicznym: we wtorek św. Franciszka Salezego, w środę Nawrócenie św. Pawła Apostoła, w czwartek świętych Tymoteusza i Tytusa, w piątek bł. Jerzego Matulewicza, w sobotę św. Tomasza z Akwinu.
3. W środę 25 stycznia po Mszy świętej o godz. 8.45 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie członków Apostolstwa św. Elżbiety.
4. Przypominamy, że w okresie kolęd biuro parafialne czynne w środę i sobotę od 9.30 do 11.00.

5. Msze św. w tym tygodniu:
– w 1 rocznicę śmierci za ś. p. Wojciecha Błanek we wtorek o godz. 6.30, ś. p. Magdalenę Frydryszewską w czwartek o godz. 6.30
– w 30 dzień po pogrzebie za ś. p. Rajmunda Miętkiego w poniedziałek o godz. 6.30, za ś. p. Elżbietę Błanek w sobotę o godz. 8.45
6. Program kolęd na ten tydzień:
niedziela 22 stycznia: ulica Generała Andersa – godz.14.30
poniedziałek 23 stycznia: ulice: Ogrodowa, Wojska Polskiego, Pogodna, Bema, Targowa, Pomorska, Cmentarna – godz. 14.30
wtorek 24 stycznia: ulice: Sportowa, Szczepańskiego, Starogardzka lewa storna – godz. 14.30
środa 25 stycznia: ulice: Wielewska, Konopnickiej, Miłosza, Klaskawska, Augustyna Szpręgi, Ignacego Klińskiego – godz. 14.30
czwartek 26 stycznia: ulice: Transportowców, Kosobudzka, Jodłowa, Batorego, Dąbrowskiego, Pocztowa – godz. 14.30
piątek 27 stycznia: wyb. pod Łąg – godz. 12.00, natomiast ulice: Piaskowa, Zacisze, Partyzantów – godz. 14.30
sobota 28 stycznia: Tucholska od końca, wyb. pod Tucholę, Ceynowy, Jasnocha, Długa, Porzeczkowa, Jagodowa, Poziomkowa, Jeżynowa, Truskawkowa – godz. 11.00
niedziela 29 stycznia: ulica Kościuszki – godz.14.30
poniedziałek 30 stycznia: ulice: Dworcowa, Zielińskiego – godz. 14.30
wtorek 31 stycznia: ulice: ul. Tucholska, Kilińskiego, Gajowa, Wyzwolenia, Chrobrego, Krzywoustego, Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Łokietka, Przemysła II, Mieszka – godz. 14.30.
Jeżeli kolęda przypada w piątek, a ktoś chce nas poczęstować bardzo prosimy stawiać dania postne.
Dalszy program kolęd znajduje się w gablotkach lub na stronie internetowej parafii.
7. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś. p. Tadeusza Grzonkę z Kwiek, ś. p. Czesława Będźmierowskiego z ul. Królowej Jadwigi, ś. p. Janusza Czapiewskiego z ul. Zielonej, ś. p. Helenę Mania z ul. Piaskowej. Wieczny odpoczynek...

Copyright © 2014. Parafia Czersk  Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Więcej o plikach cookies

CZYTAJ TUTAJ