XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 14 X 2018r.

1. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na remont dachu naszego kościoła. Dziękujemy również za ofiary składane indywidualnie.
2. Dziś po Mszy św. o godz. 8:45 odbędzie się spotkanie dla rodziców, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej.
3. Zapraszamy na krótkie spotkanie rodziców wszystkich kandydatów do bierzmowania w niedzielę 28 października po mszy św. o 12.30.
4. Dziś na Mszy św. o godz. 14:00 udzielimy sakramentu chrztu świętego.

5. Dzisiaj obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa ”. Przed kościołem jest zbiórka na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, żywego pomnika św. Jana Pawła II.
6. We wtorek o godz. 9.00 odbędzie się Msza święta w intencji nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
7. Trwają Katechezy Przedmałżeńskie, spotkania odbywają się w niedzielę o godz. 16.00 w salce parafialnej.
8. Zdrowaśki za naszych zmarłych oraz intencje na Msze św. zbiorowe za zmarłych – według starych zasad - można składać w biurze parafialnym w godzinach urzędowania oraz w Biurze Radia Maryja w środy i piątki w godzinach 9.20 – 11.00.
9. W miesiącu październiku zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 8.15 i 17.30. Poranny różaniec prowadzą poszczególne Róże Różańcowe. Natomiast różaniec dla dzieci: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.20. Po nabożeństwach dzieci otrzymają obrazki. W niedziele zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30.
10. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Teresę od Jezusa, we wtorek św. Jadwigę Śląską, w środę św. Ignacego Antiocheńskiego, w czwartek św. Łukasza Ewangelistę w sobotę św. Jana Kantego.
- w 1 rocz. śmierci za Izabelę Urbańską w środę o 6:30
- w 30 dzień po pogrzebie: za Ludgardę Rymarską we wtorek o godz.18:00, Małgorzatę Piechowską w czwartek o 18:00, Józefa Muzioł w piątek o 18:00
- o Boże błog. dla kapłanów z naszej Parafii we wtorek o 6:30

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty Parafialnej:
Ś.p. Renatę Rzepinską z ul. Klaskawskiej, ś.p. Leona Kołatkę z Będźmirowic i ś.p. Jana Tydę z ul. Tucholskiej, a w najbliższy wtorek o godz. 10.3o odbędzie się pogrzeb ś.p. Barbary Sowa z ul. Dworcowej. Wieczny odpoczynek...