UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - 25 XI 2018r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Seminarium Duchowne w Pelplinie.
W przyszłą niedzielę kolekta jest przeznaczona na cele diecezjalne.
2. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na Ogólnopolskie Margaretkowe Dni Modlitw za Kapłanów 25, 26 i 27 listopada po Mszy świętej o 8.45.
3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Na znak kończącego się roku kościelnego w sobotę po wieczornej Mszy świętej przez 5 min będą biły wszystkie dzwony.
4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy również rekolekcje adwentowe, które wygłosi o. Kazimierz Banacki, werbista z Laskowic, a które mają nas duchowo przygotować na święta Bożego Narodzenia. Początek rekolekcji w najbliższą sobotę na Mszy świętej o godz. 18.00.

5. Od 29 listopada będzie Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego poczęcia NMP codziennie przed Mszą świętą o godz. 8.30.
6. Uwaga katecheci – zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 17:00 w salce parafialnej.
7. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po Mszy świętej o godz. 7.00 i będzie trwała do godz. 8.45.
8. Chorych z posługą sakramentalną ksiądz Karol odwiedzi w piątek 14 grudnia, ks. Damian i ks. Tomasz w sobotę 15 grudnia. Prosimy o zgłaszanie chorych w biurze parafialnym lub u księży wikariuszy.
9. W przyszłą niedzielę – 2 grudnia po Mszy św. o godz. 8.45 odbędzie się spotkanie opłatkowe Żywego Różańca.
10. W biurze Radia Maryja i przed kościołem można nabyć świece wigilijne w cenie: duże świece – 15 zł i małe – 8 zł, oraz „Pielgrzyma” i „M. Pielgrzyma”.
11. W najbliższą sobotę Rycerstwo Niepokalanej, koło misyjne i schola organizuje bal wszystkich świętych. Bal rozpocznie się o godz. 16:oo w salce parafialnej, a zakończenie jest przewidziane na godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich chętnych, ale warunkiem jest przebranie się za ulubionego świętego.
12. Msze św. w tym tygodniu:
- w 30 dzień po pogrzebie za ś.p. Irenę Szczygieł w piątek o 18:00
- w 1 rocz. śmierci za ś.p. Marka Mrózka w poniedziałek o godz. 18:00
- w intencji dusz w czyśćcu cierpiących od Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym w poniedziałek o godz. 8:45
- w intencji Rycerstwa Niepokalanej w sobotę o godz. 8.45
- w intencji żywego Różańca i całej wspólnoty Parafialnej w niedzielę o godz. 8:45
12. W poniedziałek o godz. 13:00 będzie pogrzeb Marii Reszczyńskiej z ul. Targowej.