IV Niedziela Zwykła - 3 II 2019r.

1. Bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcia kolędujących kapłanów, miłą atmosferę, poczęstunki i podwożenie kolędników. Składamy serdeczne podziękowania rodzinom wspierającym remont naszego dachu. Dzisiaj ostatnia kolęda na ulicy Chojnickiej.
2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 14.oo udzielimy sakramentu chrztu św. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych w najbliższą sobotę o godz. 16.3o w salce parafialnej.
3. Kolekta przyszłej niedzieli – druga w miesiącu – jest przeznaczona na remont dachu i murów ponad linią dachu naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc rodzinie z Będźmirowic, która w ubiegłym tygodniu straciła dom w pożarze. Pamiętajmy, że taka tragedia może dotknąć każdego z nas i wtedy my będziemy potrzebowali pomocy innych.
4. Od czwartku wracamy do sprawowania Mszy świętych wieczornych. Również biuro parafialne będzie czynne jak zawsze, czyli we wszystkie dni, poza piątkiem i niedzielą.

5. Chorych z posługą sakramentalną wszyscy kapłani odwiedzą w sobotę 9 lutego.
6. Spotkanie chóru św. Cecylii we wtorek po Mszy św. wieczornej.
7. W piątek – jak zawsze w drugi piątek miesiąca – narzeczonych zapraszamy na nauki przedślubne. Spotkanie o godz. 16.30 w salce parafialnej.
8. Rodziny, które z różnych przyczyn nie miały kolędy, mogą umówić się na odwiedziny duszpasterskie indywidualnie z wybranym kapłanem.
9. Msze św. w tym tygodniu:
- w 1 rocznicę śmierci: za ś. p. Franciszka Klunder w poniedziałek o godz. 18:00 , Mieczysława Lorbieckiego we wtorek o godz. 18:00, Mariana Lackowskiego w czwartek o godz. 8:45, Michała Muzioł w piątek o godz. 8:45,
- w 30 dzień po pogrzebie za ś. p. Marię Rydzkowską w poniedziałek o godz. 18:00, Tadeusza Warczak w sobotę o 8:45,
- w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci w czwartek o godz. 8:45,
- w intencji Odnowy w Duchu Świętym w czwartek o godz. 18:00,
10. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p. Joannę Durzyńską z Czerska. W poniedziałek o godz. 13:00 odbędzie się pogrzeb Zygfryda Mrózek, a o godz. 14:30 Haliny Ossowskiej z Czerska. Natomiast w środę o godz. 11.oo odbędzie się pogrzeb ś.p. Jana Skowrońskiego z ul. Matejki. Wieczny odpoczynek...