VII Niedziela Zwykła - 24 II 2019r.

1. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy, piątek i sobota miesiąca. W te dni adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 8.45. W piątek od godz. 15.00 zapraszamy do spowiedzi świętej, a o godz. 16.20. W Krzyżu Msza św. w piątek o godz. 17.00, a wcześniej okazja do spowiedzi.
2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.45 spotkanie Żywego Różańca.
Również w przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień Modlitw o Trzeźwość, a także adoracja Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem – dawne nabożeństwo czterdziestogodzinne - od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św.
3. Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na Ogólnopolskie Margaretkowe Dni Modlitw za Kapłanów 25, 26 i 27 lutego po Mszy świętej o 8.45.
4. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy: ks. Karol w piątek 1 marca, natomiast ks. Damian i ks. Tomasz w sobotę 2 marca.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”.
6. W najbliższą sobotę (2 marca) w katedrze pelplińskiej o godz. 11.oo odbędą się święcenia biskupie ks. Arkadiusza Okroja. Biskup nominat serdecznie zaprasza na tę uroczystość i prosi o modlitwę w jego intencji.
– w 30 dzień po pogrzebie za ś.p. Mieczysława Stormowskiego w poniedziałek o godz. 18:00, Henryka Dobek w czwartek o godz. 18:00,
– za dusze w czyśćcu od Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym w poniedziałek o godz. 8:45,
– w intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci w czwartek o godz. 8.45
– w intencji trzeźwości w piątek o godz. 8.45
– w intencji Rycerstwa Niepokalanej w sobotę o godz. 8.45
– w intencji Żywego Różańca w niedzielę o godz. 8.45
7. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p. Stefanię Ossowską z Czerska, Alojzego Perowicza z Kiełpina, Gustawa Twardowskiego z ul. Mleczarskiej.