ul. KOŚCIUSZKI 34 89-650 CZERSK ,

Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 8.45 spotkanie Żywego Różańca. Bóg zapłać za ofiary na kolektę diecezjalną.

Zakończyły się parafialne kolonie dla dzieci w Żarnowcu. W imieniu wszystkich dzieci i opiekunów składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie i przeprowadzenie tego wypoczynku oraz wszystkim dobroczyńcom za wsparcie i pomoc.

Dzisiaj przy kościele jest prowadzona zbiórka pieniędzy na rehabilitację i dalsze leczenie dla częściowo sparaliżowanego Arkadiusza Laskowskiego.

W poniedziałek po Mszy świętej o godzinie 8:45 serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z naszym misjonarzem Ojcem Zygmuntem do salki parafialnej.

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 12.30 udzielimy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 16.30 w salce parafialnej. Kolekta przyszłej niedzieli – jak zawsze druga w miesiącu – jest przeznaczona na remont dachu naszego kościeła. Bóg zapłać za ofiary indywidualne.

Przez całe wakacje zapraszamy też na Msze świętą w Ostrowitem, w każdą niedzielę o 16.00.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w dni powszednie księża słuchają spowiedzi przed Mszami świętymi. Nie ma spowiedzi podczas Mszy świętych.

W zakrystii i przy wyjściu z kościoła do nabycia „Pielgrzym”.

– w 1 rocznicę śmierci: za ś. p. Jana Szulc we wtorek o godz. 8:45, Halinę Rumińską w sobotę o godz. 8:45,
– w 30 dzień po pogrzebie za ś.p. Stanisława Brzezińskiego w poniedziałek o godz. 8:45, Jana Gromowskiego we wtorek o godz. 8:45,

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś. p. Janusza Szlachcikowskiego z Krzyża i Zofię Biesek z Hallera. Wieczny odpoczynek …