ul. KOŚCIUSZKI 34 89-650 CZERSK ,

Bóg zapłać za złożone ofiary na dzisiejszą kolektę inwestycyjną na remont dachu i elewacji naszego kościoła. Dziękujemy również za ofiary indywidualne.

W imieniu Arka Laskowskiego i rodziny składamy serdeczne podziękowania za ofiary na jego leczenie i rehabilitację. Zebraliśmy 7. 634,50 zł.

Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 12:30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.

We wtorek – 13 sierpnia - przypada Dzień Fatimski. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz. 20:00. Prosimy o przyniesienie świec.

W czwartek obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. odprawiamy w porządku niedzielnym. O godz. 16:00 będzie również Msza św. nad jeziorem w Ostrowitem. Na każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia kłosów zbóż, ziół i kwiatów.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do salki parafialnej na spotkanie z naszym misjonarzem Ojcem Zygmuntem. Ojciec opowie o swojej pracy w kraju misyjnym. Będzie również pokazywał zdjęcia.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w dni powszednie księża słuchają spowiedzi przed Mszami św. Nie ma spowiedzi podczas Mszy św.

W zakrystii i przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Pielgrzyma” i „Mały Pielgrzym”.

– w 1 rocznicę śmierci: za ś. p. Edwarda Kuch w piątek o godz. 8:45,
– w 30 dzień po pogrzebie za ś. p. Władysławę Rostankowską w piątek o godz. 8:45.

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś. p. Andrzeja Grzella z Klaskawy.

W najbliższy wtorek o godz. 9:30 odbędzie się pogrzeb ś.p. Teresy Włodarczyk, l. 74, z Ustronia, a w sobotę o godz. 9:30 pogrzeb ś.p. Sylwestra Wiśniewskiego, l. 42, ze Szwajcarii. Wieczny odpoczynek …