ul. KOŚCIUSZKI 34 89-650 CZERSK,

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na cele diecezjalne.

Kolekta przyszłej niedzieli – inwestycyjna – jest przeznaczona na remont dachu i elewacji naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za ofiary indywidualne.

Dzisiaj spotkanie członków Żywego Różańca po Mszy świętej o godz. 8.45.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:45

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 14:00 udzielimy sakramentu Chrztu Świętego. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 16.30 w salce.

Wypominki jednorazowe i roczne oraz intencje na Msze święte zbiorowe można jeszcze składać w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

Tradycyjnie rozpoczyna się okres rozprowadzania opłatków. Informujemy, że kompetentnym do roznoszenia poświęconych opłatków na stół wigilijny w naszej parafii jest zakrystianin p. Rafał Galikowski, który nie posługuje się żadnymi pomocnikami.

Odnowa w Duchu Świętym Wieczernik zaprasza w czwartek na wieczorną Mszę świętą. Po Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu ubogacona śpiewem wspólnoty.

Spotkanie Regionalne odbędzie się w środę 6 listopada o godz. 19:00 w salce parafialnej. Temat spotkania: „Haft kaszubski w Borach Tucholskich”.

W dniach 15-17 listopada w parafii organizujemy rekolekcje ewangelizacyjne „Kurs Filip”. Spotkania będą się odbywały w salce parafialnej. Chętni mogą zgłaszać się u ks. Damiana.

Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”, a w biurze Radia Maryja „Nasza Arka” i „W naszej rodzinie”. Można też nabyć książeczkę z modlitwami za zmarłych w cenie 12 zł.

– w 1 r. śmierci za ś. p. : Alidę Łońską w poniedziałek o godz. 18:00,

– w 30 dzień po pogrzebie za ś. p.: Teresę Kulesza w środę o godz. 18:00,

– za zmarłych nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 1 w czwartek o godz. 16:00. Po Mszy św. w Centrum Informacji Turystycznej odbędzie się wernisaż malarstwa Jadwigi Roganskiej
– Msza św. zbiorowa za zmarłych w środę o godz. 6:30