ul. KOŚCIUSZKI 34 89-650 CZERSK ,

Bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcia kolędujących kapłanów, miłą atmosferę, poczęstunki i podwożenie kolędników. Składamy serdeczne podziękowania rodzinom wspierającym remont naszego dachu. Zebraliśmy na ten cel 31 tys. 450 zł + 200 €. Dzisiaj ostatnia kolęda dodatkowa od godz. 14:30. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć w wyznaczonym terminie kolędy może się zgłosić po Mszy św. w zakrystii.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 14.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych w najbliższą sobotę o godz. 16.30 w salce parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli – druga w miesiącu – jest przeznaczona na remont dachu i elewacji naszego kościoła.

Jutro na wszystkich Mszach św. udzielimy błogosławieństwa w chorobach gardła przez wstawiennictwo św. Błażeja.

Od poniedziałku wracamy do sprawowania Mszy świętych wieczornych. Również biuro parafialne będzie czynne jak zawsze, czyli we wszystkie dni, poza piątkiem i niedzielą.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej za tydzień po Mszy świętej o godz. 8:45.

Spotkanie wspólnoty małżonków w środę po Mszy świętej wieczornej.

W czwartek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza ma Adorację i modlitwę uwielbienia po Mszy świętej wieczornej.

W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne pierwszy czwartek i piątek. Adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 7:00. Spowiedź święta w piątek od godz. 15:00. Msza św. dla dzieci o godz. 16:20.

Chorych z posługą sakramentalną wszyscy kapłani odwiedzą w najbliższą sobotę, czyli 8 lutego.

- w 1 rocznicę śmierci: za ś. p. Jadwigę Kubkowską we wtorek o godz. 6:30, Alojzego Perowicz w środę o godz. 18:00, Franciszka Błanek w niedzielę o godz. 11:00,
- w 30 dzień po pogrzebie: za ś. p. Henryka Kuczyńskiego w poniedziałek o godz. 8:45, Edmunda Sabiniarz we wtorek o godz. 18:00, Ryszarda Kaszubowskiego w środę o godz. 18:00, Edmunda Schmidt w piątek o godz. 18:00,

- w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci w czwartek o godz. 8:45,
- w intencji Odnowy w Duchu Świętym w czwartek o godz. 18:00,

- w intencji trzeźwości w piątek o godz. 8:45,
W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś. p. Elżbietę Pobłocką z ul. 21 lutego, Ryszarda Ossowskiego z Klaskawy, Kazimierza Słomińskiego z ul. Blacharskiej. Dobry Jezu . . .