ul. KOŚCIUSZKI 34 89-650 CZERSK,

Dzisiejsza kolekta jest na remont dachu na naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg Zapłać”. W przyszłą niedzielę kolekta jest przeznaczona na remonty diecezjalne w Pelplinie.

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 14:00 udzielimy Sakramentu chrztu świętego.

We wtorek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Tego dnia na Mszach świętych polecamy w modlitwach wszystkich chorych z naszej wspólnoty parafialnej. Na wszystkich Mszach św. udzielimy błogosławieństwa lourdzkiego Najświętszym Sakramentem.

Do nabycia jest nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”.

Zapraszamy na spotkanie regionalne pt. „ Ziemia Zaborska – miejsca i ludzie” w środę na godz. 19:00 w salce parafialnej.

W biurze „Radio Maryja” można nabyć czasopisma: „W naszej Rodzinie”, „Nasza Arka”.

- w 1 rocznicę śmierci: za ś. p. Jana Pliszkę we wtorek o godz. 8:45, Bogdana Firgolskiego w środę o godz. 18:00, Leonarda Labon w czwartek o godz. 18:00, Stefanię Ossowską w piątek o godz. 18:00,
- w 30 dzień po pogrzebie: za ś. p. Romana Cherek we wtorek o godz. 6:30, Andrzeja Trypuz we wtorek o godz. 18:00, Artura Zwiewka w czwartek o godz. 18:00,

W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p. Henryka Ratza z Koszalina i Gabrielę Stoltman z Malachina. Dobry Jezu . . .