ul. KOŚCIUSZKI 34 89-650 CZERSK,
Sakrament Chorych - 508 379 756

Odsłony: 293

Kochani Parafianie, Drodzy Goście !

W imieniu duszpasterzy Parafii św. Marii Magdaleny w Czersku, z całego serca dziękuję za życzliwość i wsparcie, którego doświadczamy w naszej codziennej posłudze. Serdecznie dziękuję za modlitwę i najdrobniejsze przejawy dobroci oraz troski o nasz kościół.

Niedawno zakończyła się konserwacja i renowacja naszego pięknego ołtarza Trójcy Świętej Hermana Hana z 1611 r. Na wiosnę rozpoczniemy dalszy etap remontu dachu. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc i wsparcie tego dzieła. Myślę, że wszyscy, nie tylko wierzący, możemy być dumni z posiadania tak wspaniałego zabytku i jeszcze bardziej starać się zachować to dziedzictwo dla następnych pokoleń.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Chrystusowego pokoju, zdrowia i Błogosławieństwa Bożego. Niech nadchodzący Nowy Rok 2019, przyniesie jak najwięcej łask Bożych. Życzymy również Bożej mocy w pokonywaniu codziennych trudności i radosnego wypoczynku w gronie nabliższych.

ks. Proboszcz Zbigniew Straszewski