ul. KOŚCIUSZKI 34 89-650 CZERSK,
Sakrament Chorych - 508 379 756

Odsłony: 137892

1. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na prace w naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na Światowe Dni Młodzieży a przed kościołem zbiórka na rzecz Kościoła Prześladowanego.
2. Dzisiaj o godz. 1400 dodatkowa Msza św. chrzcielna.
3. We wtorek obchodzimy 96 rocz. odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Z tej racji zapraszamy na Mszę św. o godz. 845  podczas której będziemy modlić się w intencji Ojczyzny.

4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek św. Leona Wielkiego, we wtorek św. Marcina Tours, w środę św. Jozafata,
5. W zakrystii i przed kościołem można nabyć nowy numer Pielgrzyma oraz kalendarz diecezjalny w cenie 4 zł.
6. W biurze Radia Maryja do nabycia W naszej rodzinie.
7. W przyszły piątek odbędzie się wieczór kultury chrześciajńskiej. Z tej racji nie będzie katechezy dla dorosłych, a uczestniczących w niej zapraszamy na to spotkanie.
8. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na kurs Filip, jaki odbędzie się w naszej parafii w dniach od 14 do 16 listopada. Bliższe informacje znajdują się w gablocie ogłoszeń.
9. Parafia Matki Bożej Fatimskiej organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 6 do 14 lutego. Bliższe informacje znajdują się w gablotach ogłoszeń.
10. Informujemy, że kompetentnym do roznoszenia poświęconych opłatków na stół wigilijny w naszej parafii jest jedynie nasz zakrystian p. Rafał Galikowski, który nie posługuje się żadnymi pomocnikami.
11. Msze św. w tym tygodniu:
- w 30 dzień od pogrzebu za śp. Jerzego Manszewskiego w poniedziałek o 18.00, za śp. Helene Sieracką w piątek o godz. 18.00
- msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek o godz. 18.00