^Do góry
Get Adobe Flash player

Rycerze Niepokalanej

I Komunia Święta

Terminy PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ W 2018r.

20 maja 2018r.
klasy III A, B, F, H, K,

Krzyż, Gutowiec, Malachin

27 maja 2018r.
klasy III C, D, E, G, I, J

Pozostałe dzieci

Kalendarz

Grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Szukaj

Logowanie

Spis

ROK 1988

Głowacki Tomasz

Giersz Jolanta

Ginter Elżbieta

Ginter Ewa

Lemańczyk Ewa

Skwiercz Joanna

Strelke Katarzyna

Józefa Idziorek

Ludwina Lipiecka

Cieplińska Beata

Wielgosz Mirosława

Ginter Emilia

Ginter Alina

Gierszewska Sylwia

Skwiercz Iwona

Giersz Katarzyna

Landowska Iwona

Klaman Justyna

Firgolska Wioletta

Węsierska Dorota

  

ROK 1989

Lepak Agnieszka

Drewczynska Katarzyna

Lakusiewicz Katarzyna

Ręczkowska Eliza

Kriezel Monika

Czapiewska Anna

Morzuch Marzena

Zabrocka Monika

Stawicka Anita

Przytarska Justyna

Czapiewska Anna

Szulc Hanna

Niklasz Justyna

Kitowska Gabriela

Piekarski Marek

Zimon Joanna

Kozłowska Małgorzata

Wyrowińska Małgorzata

Gierszewska Joanna

Pozorski Andrzej

Daroń Krzysztof

Remisz Maciej

Babiński Tomasz

Pryba Krzysztof

Śpica Wojciech

Szynwelska Joanna

 

ROK 1990

Pruszak Dorota

Rostankowska Wioleta

Zirra Marlena

Hinc Katarzyna

Kubiszewska Andżelika

Lasecka Monika

Firgolska Beata

Lackowska Marlena

Landowska Beata

Babińska Anna

Borowiak Barbara

Ossowska Alicja

Drejasz Beata

Zabrocki Paweł

Freitag Monika

Wriezel Wioletta

Gliniecka Barbara

Beling Katarzyna

Kulas Katarzyna

Miloch Magdalena

Szczęsny Maciej

Pruba Łukasz

  

ROK 1991

Nowak Anna

Pastwa Dawid

Dończyk Kamila

Gierowska Maria

Jakubowska Agnieszka

Kiedrowski Mirosław

Krupa Alicja

Plutowska Sylwia

Puchała Alicja

Rekowska Dorota

Sumionka Sylwia

Szramka Lucyna

Walińska Julita

Czerwińska Katarzyna

Przytarska Ewa

Falk Lucyna

Kuch Mirella

Plata Anna

Łysak Anna

Stawicka Dominika

  

ROK 1992

Meger Magdalena

Firgolska Iwona

Guth Kamila

Plata Monika

Czapiewska Monika

Cymanowska Elżbieta

Tessmer Gabriela

Prondzińska Dorota

Rychlicka Katarzyna

Jarzębska Katarzyna

Pauzder Ilona

Ćwikliński Rafał

Warnke Dariusz

Kozłowski Adam

Mausolf Ola

Lubińska Joanna

Skalna Dorota

Kalinowska Joanna

Milkowska Marlena

Zaorska Ewa

  

ROK 1993

Drewczyński Tomasz

Lepak Piotr

Fojut Dorota

Cichoń Jowita

Lipska Renata

Ossowska Celina

Dolaciak Renata

Kamińska Maria

Krupa Izabela

Bednarska Agnieszka

Golińska Wioletta

Wielgosz Agnieszka

Bloch Agnieszka

Jabłońska Joanna

Grubich Marek

Dolaciak Sylwia

Lipkowska Beata

Lomnitz Joanna

  

ROK 1994

Giersz Kamila

Kononowicz Monika

Medock Monika

Kaszubowska Celina

Ossowska Agnieszka

Ossowska Marzena

Miszke Emilia

Knuth Monika

Łangowska Alicja

Zadworny Władysław

Kitowska Helena

Kitowska Renata

Mokwa Cecylia

Filipiak Aniela

Kręska Henryka

Landowska Teresa

Wiczanowska Władysława

Królak Wojciech

Babińska Czesława

Klauza Jadwiga

Kamińska Irena

Dalke Bogusław

Jażdżewski Konrad

Czapiewska Halina

Gierszewska Teresa

Kurowska Elżbieta

Konefka Jerzy

Konefka Urszula

Kuklińska Lidia

Kamińska Teresa

Kiełpińska Helena

Czapiewska Teresa

Skoczeń Teresa

Przesławska Grażyna

 

ROK 1995

Kierska Karolina

Lubowiecka Justyna

Glaza Paulina

Klunder Anna

Dolaciak Alicja

Jankowska Maria

Miszker Beata

Jankowska Anna

Wiczanowska Agnieszka

Wiczanowska Małgorzata

Galikowska Aniela

Masiak Marek

Ossowska Urszula

Gliniecka Marlena

Szmaglińska Sylwia

Masiak Ewa

Kosobucka Monika

Kulas Maria

 

ROK 1996

Beling Maria

Bonin Małgorzata

Fojut Dorota

Grubich Katarzyna

Jaworska Justyna

Jaworska Monika

Miszke Marta

Procek Anna

Procek Magdalena

Reszczyńska Karolina

Sikora Rafał

Spręga Monika

Skajewska Kamila

Spychalska Alina

Szlachcikowska Katarzyna

Wojda Izabela

Zabrocka Joanna

Pliszka Marta

Sabatowska Danuta

Galikowska Zofia

Łangowska Zofia

Łangowski Stanisław

Trypuz Małgorzata

Trypuz Leon

Szmidt Cecylia

Jażdżewska Zofia

Dullek Zyta

Mania Stefania

Kujawska Krystyna

Kujawski Zygfryd

Będźmierowska Małgorzata

Pliszka Anna

Sikorska Felicja

Gońdzielewska Maria

Czapiewska Jadwiga

  

ROK 1997

Klaman Celina

Klaman Angelika

Klaman Magdalena

Pepliński Piotr

Gocałek Joanna

Gocałek Krzysztof

Sobieraj Magdalena

Piórkowska Celina

Krueger Natalia

Kitowska Ewelina

Miszke Kamila

Ściepul Dorota

Rogenbuk Patrycja

Stawicki Tomasz

Jasnoch Karolina

Kilian Mariusz

Szynwelska Katarzyna

Milke Maciej

Lubowiecka Patrycja

Gołuńska Aleksandra

Galikowska Anna

Nowak Kamila

Frohlke Anita

Buszek Jan

Lakusiewicz Monika

Pacek Sylwia

Jasnoch Adam

Wojciechowski Mateusz

Chlebosz Martyna

Kaszubowska Natalia

 

ROK 2009

Ossowska Martyna

Kitowska Justyna

Szynwelski Patryk

Kloskowska Monika

Kloskowska Anna

Babinska Faustyna

Babinski Błażej

Narloch Daria

Peplinska Anna

Czecholińska Agnieszka

Łangowska Oliwia

Jażdżewska Magda

Nieżurawska Alicja

Gerowska Sandra

Wiśniewska Natalia

Jażdżewski Kacper

Schulz Justyna

Szarmach Wiktoria

Karczewska Agnieszka

Grabska Małgorzata

Kliczkowska Katarzyna

Korda Marta

Stopa Agnieszka

Milke Anna

Wajdzik Weronika

Pruska Monika

Begger Anna

Leszczyńska Julia

Leszczyńska Karolina

Szarmach Natalia

Szarmach Patrycja

Brzezińska Agata

Wajdzik Kinga

Miętki Marceli

Kłodzińska Emilia

Nowotka Krystian

Nowotka Paulina

 

ROK 2010

Stoppa Beata

Megger Kamil

Breza Patryk

Gołuński Krystian

Janikowska Weronika

Kloskowski Kacper

Kręska Agnieszka

Pawlikowski Remigiusz

Rekowska Dominika

Rekowska Oliwia

Rekowska Agnieszka

Szreder Daria

Nowotka Paulina

Stosik Franciszek

  

ROK 2011

Żalikowska Julia

Talaśka Marcelina

Knitter Dawid

Kaczyńska Pamela

Engelhardt Patrycja

Engelhardt Paulina

Karczewski Jacek

Grabski Jakub

Stosik Zuzanna

Grzelak Maksymilian

Wiśniewski Lucjan

Pruska Izabela

Czechowski Filip

Czapiewska Karolina

 

ROK 2012

Pióro Martyna

Kleinschmidt Wiktoria

Jezierna Dominika

Czapiewska Laura

Linda Katarzyna

Borzyszkowska Kinga

Rekowska Julia

Kitowska Amelia

Rafińska Kinga

Rafińska Zuzanna

Trypuz Weronika

Sawicki Maciej

 

ROK 2013

Lewandowska Marta

Michalska Ewelina

Pryba Emilia

Pryba Małgorzata

Biesek Łukasz

Szwedowska Nikola

Glaza Julia

Miłkowska Martyna

Gornowicz Wiktoria

Drewczynska Laura

Kuklińska Weronika

Glaza Klaudia

Pastwa Weronika

Brzezińska Agata

Gruźliński Klaudiusz

Górnowicz Kamil

Nowak Weronika

Karczewska Martyna

Miliwek Laura

Gruźlińska Patrycja

Szmit Olaf

Muzioł Martyna

 

ROK 2014

Dominik Nowak

Szwil Bartosz

Piliszko Bartosz

Sztormowski Mikołaj

Bober Oliwia

Jachimowicz Ewelina

Łada Dawid

Jażdżewska Natalia

Stromska Wiktoria

Janta Lipińska Klaudia

Kryger Marta

Kryger Kornelia

Karliński Adrian

ROK 2015

Szynwelska Julia

Górnowicz Krystian

Cisewska Marta

Walenczak Anna

Bąk Wiktoria

Homa Patrycja

Czechowska Rozalia

Leszczyńska Martyna

Majchrzak Natalia

Klaman Zofia

Truszkowska Emilia

Sowińska Julia

Gryga Patryk

Milke Maria

Leszczyńska Kinga

Błocinska Oliwia

Brzezińska Marcelina

Helta Patrycja

 

ROK 2016

Błaszczak Fabian

Gornowicz Tomasz

Gornowicz Krzysztof

Oksentowicz Julia

Winczak Maja

Rozmarynowicz Klaudia

Szonszor Klaudia

Przesławski Daniel

Błocinska Amelia

Laskowska Wiktoria

Gnaczyńska Julia

Klamann Kacper

Jutrzenka Mikołaj

Pióro Michał

Kijek Natalia

Rydzkowski Wojciech

Skarbek Dominika

Jaremyn Amelia

Żywicka Maria

Copyright © 2014. Parafia Czersk  Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wyłączenie lub blokada obsługi cookies może spowodować nieprawidłowe działanie naszej witryny. Jeśli Twoja przeglądarka akceptuje obsługę Cookies, oznacza to wyrażenie zgody na stosowanie cookies przez naszą witrynę.

Więcej o plikach cookies

CZYTAJ TUTAJ