XI NIEDZIELA ZWYKŁA 18 czerwca 2023 r.

1. Bóg zapłać za ofia­ry zło­żo­ne w ubie­głym tygo­dniu na remont nasze­go kościo­ła. Zebra­li­śmy 11 350 zł. Bóg zapłać za ofia­ry indy­wi­du­al­ne. Dzię­ku­je­my rów­nież za dzi­siej­sze ofia­ry na remont WSD w Pelplinie.

2. Na nabo­żeń­stwa czerw­co­we do Naj­święt­sze­go Ser­ca Pana Jezu­sa zapra­sza­my codzien­nie po wie­czor­nej Mszy św.

3. Zbli­ża się koniec roku szkol­ne­go. Zakończ­my go z Panem Bogiem przy­stę­pu­jąc do Komu­nii świę­tej. Uro­czy­stą Mszę świę­tą na zakoń­cze­nie roku szkol­ne­go dla wszyst­kich typów szkół odpra­wi­my w pią­tek o godz. 8.00. Zapra­sza­my rów­nież rodzi­ców, nauczy­cie­li, nauczy­cie­li eme­ry­to­wa­nych, kate­che­tów i pra­cow­ni­ków admi­ni­stra­cji (nie będzie Mszy św. o godz. 8.45). Spo­wiedź św. dla dzie­ci i mło­dzie­ży w czwar­tek od 17.00 do 18.00.
  4. Msze św. w Ostro­wi­tem będą się tra­dy­cyj­nie odby­wa­ły w każ­dą nie­dzie­lę waka­cji od 2 lip­ca o godz. 16.00.
  5. W okre­sie waka­cyj­nym biu­ro para­fial­ne będzie czyn­ne trzy razy w tygo­dniu, a mia­no­wi­cie: w ponie­dział­ki od godz. 16.00 do 17.00, śro­dy od godz. 10.00 do 11.00 i sobo­ty od godz. 10.00 do 11.00.
  6. W sobo­tę zapra­sza­my na ado­ra­cję Naj­święt­sze­go Sakra­men­tu od godz. 7.00 do 8.45.
  7. W śro­dę po wie­czor­nej mszy świę­tej zapra­sza­my na spo­tka­nie przy­go­to­wu­ją­ce do piel­grzym­ki rowe­ro­wej do Częstochowy.

1 rocz­ni­cę śmier­ci za ś.p. Roma­na Schmidt w ponie­dzia­łek o godz. 6.30,

30 dzień po pogrze­bie za ś.p. Lidię Leli­wa – Pru­szak w ponie­dzia­łek o godz. 18.00, Mie­czy­sła­wa Oko­nek we wto­rek o godz. 18.00, Miro­sła­wa Win­czak w śro­dę o godz. 18.00 Jerze­go Plu­tow­skie­go w czwar­tek o godz.18.00, Kry­sty­nę Lewiń­ską w sobo­tę o godz. 6.30.

1. W tym tygo­dniu poże­gna­li­śmy z naszej wspól­no­ty ś.p. Miro­sła­wę Ossow­ską z ul. 21 Lute­go. W ponie­dzia­łek o godz. 9.30 odbę­dzie się pogrzeb ś.p. Ilzy Bec­ker z ul. Matej­ki, a we wto­rek o godz. 12.00 pogrzeb ś.p. Bar­ba­ry Babiń­skiej z ul. Łąko­wej. Wiecz­ny odpoczynek